Тести

Тест на наявність генералізованого тривожного розладу (GAD-7)

Шкала оцінки здоров'я пацієнта (PHQ) була розроблена доктором медичних наук, професором психіатрії в Колумбійському університеті - Робертом Л. Спітцером, (Robert L. Spitzer, MD) і його колегами.

PHQ-9 завершився перемогою інструментом для оцінки та визначення ступеня тяжкості депресії, що спричинило появу нової шкали оцінки тривоги, яка містить 7 питань для діагностики генералізованого тривожного розладу (GAD-7, ГТР-7) і була апробована на 2740 пацієнтах.

Як часто за останні 2 тижні Вас турбували наступні проблеми:

Пройти тест
Тест на діагностику депресії PHQ-9

Шкала первинної оцінки психічних розладів (The Primary Care Evaluation of Mental Disorders, PRIME-MD) була розроблена і затверджена на початку 1990-х років і стала ефективним методом діагностики найпоширеніших розладів психіки (включаючи депресію і тривожні розлади).
Опитувальник складався з 27 питань і займав до 12 хвилин (для пацієнта з патологією). Цей час виявився занадто довгим, щоб тест міг використовуватися повсюдно.

Так, пізніше на підставі проведених досліджень, що включали 6000 пацієнтів, була представлена ​​нова версія оцінки психічного здоров'я пацієнта - «Patient Health Questionnaire» (PHQ), яка отримала дуже широке поширення як в клінічній, так і в лабораторній практиці.

Як часто за останні 2 тижні Вас турбували наступні проблеми:

Пройти тест
Опитувальник для батьків на наявність синдрому дефіциту уваги та гіперактивності у дитини

Будь-ласка оцініть поведінку вашої дитини за допомогою нижченаведеного опитувальника. При оцінюванні орієнтуйтесь на найбільш типову поведінку дитини протягом останніх шести місяців .

Пройти тест
Шкала Альтмана

Нижче приведені 5 пунктів шкали, які відображають різні аспекти Вашого психічного стану. Кожен має по 5 варіантів відповідей.

По кожному пункті оберіть той варіант відповіді ,який найбільш точно відображає Ваш стан за минулий тиждень.

Пройти тест
Тести