Діагностика

Ультразвукове дослідження вважається одним з найдоступніших, безпечних і інформативних методів неінвазивної діагностики різних внутрішніх органів і серцево-судинної системи людини. УЗД використовується в різних сферах медицини, включаючи урологію та гінекологію, кардіологію і ендокринологію, нефрологію, гастроентерологію і т.д. З його допомогою можна перевірити серце, щитовидну, підшлункову, передміхурову, молочну залози, печінку і жовчний міхур, нирки і сечовий міхур, придатки матки, судини голови і кінцівок.

Записатись на діагностику

— це метод діагностики, при якому досліджується кровоток як в конкретних органах і тканинах, так і в усьому організмі в цілому. Суть реографії полягає в графічній реєстрації за допомогою спеціального приладу реографа змін електропровідності органу, викликаних пульсовими коливаннями струму крові.

У нашому центрі обстеження виконується на новітньому реографі, що дозволяє оцінити загальний стан кровообігу, виявити порушення кровопостачання як окремого органу (головний мозок, нирки, печінка, легені), так і всього організму.

Записатись на діагностику

Проводиться 12-канальним електрокардіографом МИДАС.

Електрокардіографія — найбільш простий і, разом з тим, вкрай інформативний метод обстеження серця. ЕКГ являє собою запис на плівці (або моніторі) електричної активності серця. 
У нашому центрі дослідження за допомогою електрокардіографа виконується на сучасному апараті та є повністю безпечним для пацієнта.
ЕКГ дослідження варто проходити раз на рік з метою профілактики, а також для діагностики:

Записатись на діагностику

​​​​​​Проводиться на найсучаснішому 24-х канальному електроенцефалографу BRAINTEST DX-SYSTEMS

Електроенцефалографія (ЕЕГ) – це метод графічної реєстрації, що застосовують для оцінки електричної активності головного мозку. Клітини мозку взаємодіють за допомогою електричних імпульсів і ЕЕГ дає можливість визначити функціональну активність, фізіологічну зрілість, наявність розладів мозкової діяльності і їх характер.

Записатись на діагностику

Наш центр співпрацює з провідними лабораторіями України – Меділабс, Медлаб та Сінево, що дозволяє здати усі необхідні аналізи, призначені лікарем та отримати достовірний результат.  

Записатись на діагностику

Психодіагностичне дослідження – важлива складова в роботі з психічним здоров’ям пацієнта. Людське мислення не можна побачити за допомогою УЗД і КТ, сприйняття світу - за допомогою лабораторних досліджень, а тип темпераменту і рівень інтелекту перевірити стетоскопом чи молоточком.

Записатись на діагностику
УЗД Вінниця