Діагностика

Зміни у структурі органів і тканин є очевидним маркером розвитку патологічного процесу. Ультразвуковий метод дослідження дозволяє візуально засвідчити наявні відхилення від нормальної будови того чи іншого органу та правильно встановити діагноз навіть на початкових етапах захворювання. 
У всьому світі саме УЗД - завдяки своїй доступності, безпеці та високій інформативності -вважається стандартом діагностики більшості патологій у дорослих і дітей.  

Записатись на діагностику

— це метод діагностики, при якому досліджується кровоток як в конкретних органах і тканинах, так і в усьому організмі в цілому. Суть реографії полягає в графічній реєстрації за допомогою спеціального приладу реографа змін електропровідності органу, викликаних пульсовими коливаннями струму крові.

У нашому центрі обстеження виконується на новітньому реографі, що дозволяє оцінити загальний стан кровообігу, виявити порушення кровопостачання як окремого органу (головний мозок, нирки, печінка, легені), так і всього організму.

Записатись на діагностику

Проводиться 12-канальним електрокардіографом МИДАС.

Електрокардіографія — найбільш простий і, разом з тим, вкрай інформативний метод обстеження серця. ЕКГ являє собою запис на плівці (або моніторі) електричної активності серця. 
У нашому центрі дослідження за допомогою електрокардіографа виконується на сучасному апараті та є повністю безпечним для пацієнта.
ЕКГ дослідження варто проходити раз на рік з метою профілактики, а також для діагностики:

Записатись на діагностику

​​​​​​Проводиться на найсучаснішому 24-х канальному електроенцефалографу BRAINTEST DX-SYSTEMS

Електроенцефалографія (ЕЕГ) – це метод графічної реєстрації, що застосовують для оцінки електричної активності головного мозку. Клітини мозку взаємодіють за допомогою електричних імпульсів і ЕЕГ дає можливість визначити функціональну активність, фізіологічну зрілість, наявність розладів мозкової діяльності і їх характер.

Записатись на діагностику

Наш центр співпрацює з провідними лабораторіями України – Меділабс, Медлаб та Сінево, що дозволяє здати усі необхідні аналізи, призначені лікарем та отримати достовірний результат.  

Записатись на діагностику

Психодіагностичне дослідження – важлива складова в роботі з психічним здоров’ям пацієнта. Людське мислення не можна побачити за допомогою УЗД і КТ, сприйняття світу - за допомогою лабораторних досліджень, а тип темпераменту і рівень інтелекту перевірити стетоскопом чи молоточком.

Записатись на діагностику
Діагностика