Психодіагностика

Психодіагностичне дослідження – важлива складова в роботі з психічним здоров’ям пацієнта. Людське мислення не можна побачити за допомогою УЗД і КТ, сприйняття світу - за допомогою лабораторних досліджень, а тип темпераменту і рівень інтелекту перевірити стетоскопом чи молоточком.

Психіка це багатогранна складова людини, а її розлади – це цілий ансамбль хитросплетених і часто замаскованих симптомів. Саме тому лікарям, котрі працюють з психологічними та психічними проблемами важливо мати інструмент, який дозволить максимально об’єктивно і точно відповісти на запитання, на які і сам пацієнт, часом, не має відповіді. Цим інструментом і є психодіагностика.

Психодіагностичне дослідження в нашому центрі проводять професійні психодіагности (клінічні психологи), які використовують найрізноманітніші методики у своїй роботі: від бесіди до малювання, від тестових опитувальників до проективних методик. Вибір залежить від мети дослідження, віку, особливих потреб кожного пацієнта.

Психодіагностичне дослідження у нашому центрі триває 1,5 – 2 год.

Психодіагностика проводиться, коли потрібно:

  • Підтвердити чи спростувати попередній діагноз;

  • диференціювати діагноз;

  • отримати об’єктивну оцінку дієвості обраного лікування;

  • дослідити особистість людини, її особливості, індивідуальні риси.

Після закінчення дослідження, спеціаліст проводить обробку результатів, аналізує отримані дані і пише заключення, в якому дає відповідь на запитання з-приводу якого проводилось дослідження.

Записатись на діагностику