Напад паніки або панічного розладу, панічна атака

Не виключено, що багатьом знайома ситуація, коли з незрозумілих причин серце починає стукати, немов молоток в умілих і швидких руках коваля. Людина відчуває гостру нестачу повітря, навколишня дійсність нагадує йому примарний світ, а в свідомість гострим жалом впивається думка про неминучу трагедію.

Це типова картина нападу паніки. Якщо подібні панічні атаки, ознаки яких набагато ширше перерахованих, зустрічаються часто і регулярно, то можна говорити про панічному розладі.

Симптоми панічного розладу або Приступа паніки

Люди, які страждають від цього розладу, як його основних симптомів вказують прискорене серцебиття, задишку, страх, неможливість зробити будь-які дії.

Фахівці виділяють фізичні прояви і порушення в психічній сфері, за якими можна судити про панічні розлади. Як правило, симптоми даного захворювання повторюють картину панічних атак. Єдина відмінність - регулярність і інтенсивність їх прояву.

Психотерапевтичні методи лікування. 
Допомога психолога при панічних атаках. Перевагою психотерапевтичних методів є те, що психотерапія спрямована на виявлення причини, її опрацювання та усунення. Психолог допоможе клієнту розібратися з проблемою, підібравши індивідуальний план роботи і більш підходящі методи. Перевагою психотерапевтичних методів є швидке досягнення результатів. Часом досить 10 сеансів, щоб позбутися від панічного розладу. Серед методів психотерапії, що відрізняються достатньою ефективністю при лікуванні тривожного розладу особистості (і в тому числі панічного розладу), можна виділити наступні:

  • Короткострокова стратегічна психотерапія;
  • Когнітивно-поведінкова терапія;
  • Еріксонівський гіпноз;
  • ДПДГ (EMDR-терапія).

Психотерапевтичні методи спрямовані на усунення причин, які запускають напади паніки, нормалізацію емоційного і фізіологічного стану, повернення до повноцінного життя.

Переваги звернення до нас:

  • Можливість отримати результат в короткі терміни (вже на 4 сеансі клієнти відчувають значне поліпшення);
  • Перевірені, надійні, ефективні методи;
  • Висококваліфіковані фахівці, що підбирають індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Можливість проводити консультації онлайн;
  • Відповідальність за результат лікування.

Все це, а також велике бажання клієнта забути про регулярні напади панічних атак, дозволить домогтися бажаного результату.

Тільки ви самі можете допомогти собі, прийнявши єдино вірне рішення звернутися за спеціалізованою допомогою до досвідчених професіоналів, які мають багатий досвід в лікуванні даного виду розлади. Чим раніше ви приймете рішення пройти відповідне лікування, тим швидше отримаєте необхідний вам результат!

Напад паніки або панічного розладу, панічна атака